Geocaching
Dit boek gaat niet over taal of rekenen, maar over geocaching, een populaire vrijetijdsbesteding.
Auteur Martin van Toll (ook de maker van o.a. Beter Spellen) gaat naast zijn websitewerk graag op zoek naar geocaches. Wereldwijd zijn er meer dan drie miljoen caches verstopt. Alleen al in Nederland kun je er tienduizenden vinden. De smartphone wijst de weg met behulp van gps. Je zet je naam in het logboek en bergt de cache weer op voor de volgende vinder.
Dit kleurrijke boek is gemaakt voor iedereen die meer wil weten over caches, coördinaten, verstoptechnieken, zoekgereedschappen en alles wat met geocaching te maken heeft: een boek voor beginners en gevorderden.
Klik op het boek voor meer informatie en een inkijkexemplaar.
- Geocaching, schatzoeken met je smartphone
Geocaching is een veelzijdige vrijetijdsbesteding voor alle leeftijden. Ge met je smartphone op zoek naar 'schatten', dicht bij huis of tijdens je vakantie.
€ 16,95